Welcome to our lifes


.......Aly............ Ma .............Lil............... Do........

duminică, 26 iunie 2011

Avem o saptaaaamnaaa:D

Iuhuuu, avem o saptamana in blogosferaaaa:D La aniversarea de un an facem petrecere:)) In doar o saptamana avem 1300 de vizualizari si cu toate ca nu suntem noi experte, suntem tare incantate:P. Asa ca va multumim voua care din interes, curiozitate sau plictiseala ne cititi gandurile:) Serios, multumim! :)


Cum zicea si Aly dupa prima zi, dupa o saptamana de viata, reactiile sunt de tot felul. Evident, comparatiile cu Sex&The city continua, dar cea mai importanta realizare e ca voi incepeti sa va familiarizati cu noi. Incepeti sa ne cunoasteti, sa vedeti cum gandim, ce conceptii si ce asteptari avem, etc. Noi incercam sa fim cat mai sincere si transparente astfel incat parerile voastre sa fie cat mai obiective. Mi se pare important de specificat insa faptul ca nu tot ceea ce scriem are o legatura directa cu viata noastra. Spre exemplu, daca scriu ceva despre infidelitatea barbatilor, nu inseamna ca am cunoscut doar barbati infideli:) Daca scriu despre esecuri nu inseamna ca sunt deprimata, daca scriu despre fericire nu inseamna ca sunt fericita...intelegeti?:) Din diferite motive, fiecare dintre noi a ajuns sa-si puna anumite intrebari, sau in alte situatii sa ajunga la unele concluzii, pe care vrem sa le impartasim cu voi... Sunt experientele noastre, sau ale prietenelor noastre adunate in timp... nu neaparat starile noastre prezente.


Buun, acestea fiind spuse, ma duc sa-mi fac bagajele. Urmeaza o saptamana de munca in Bucuresti. Va tin la curent de acolo:P


P.S. E posibil ca postarile mele viitoare sa aiba o tenta usor sovinista:)) Sa nu ziceti ca nu v-am spus:)))





Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu