Vreau la "Nora pentru mama"... M-am gandit eu zilele trecute si cred ca asta e solutia. Din cate am inteles s-a mutat reality show-ul la antena si isi va schimba si numele, dar formatul ramane acelasi. Am mai avut tentative sezoanele trecute (chiar m-am inscris si urma sa merg la Bucuresti la preselectie in sezonul doi, cred), dar din varii motive am renuntat la idee. Pana una alta au trecut cateva sezoane, mi-am terminat si facultatea, am si lucrat doi ani si ceva, s-au intamplat multe si marunte in viata mea dar de maritat tot nu m-am maritat (de gasit "sufletul pereche" nici asa...)...asa ca weekendul asta cand am auzit promo-ul la antena s-a aprins un beculet in capul meu si am zis: "Gata. Stiu ce fac!"
Am numai cateva probleme: cum mie imi place sa organizez lucrurile si sa stiu tot ce misca in jur, nu prea stiu cum o sa reactionez la o treaba de-astea noua; mi-e cel mai frica de penibil si speeer sa nu cad vreodata in el in cadrul show-ului si ultima problema este ca o sa mor de dor, clar....dor de Alessia, dor de fete, de parinti, de o gramada de lume...
Oricum, decizia inca nu e luata. Mai am de rezolvat o ultima treaba (sentimentala) si cred ca si in functie de deznodamantul acesteia o sa iau o hotarare. Va tin la curent ;). Sa aveti o saptamana minunata!
The show must go on...
Deductie logica -> Nora -> nor -> Vai ce ploaie vine de la Cluj! :)
RăspundețiȘtergereEu prevad ca in acest sezon "mama" isi va da demisia. :)
Alex..pfffff
RăspundețiȘtergereAly, eu nici acum nu sunt de acord sa mergi acolo:*
Varuca revino-ti :)
RăspundețiȘtergereeu te anunt din start ca n-am rabdare sa ma uit la 10 luni de emisiuni zilnice:)) Aaaa, si cred ca acolo n-ai voie cu facebook, deci nu stiu daca o sa rezisti:))
RăspundețiȘtergere